نرم افزار محاسبه

برای این درخواست   15   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

تعریف پروژه:

 یک فایل اکسل دارم که می خواهم که بصورت نرم افزار باشد بر روی ویندوز قابلیت نصب داشته باشد و با کلیدهایی داده هایی را وارد کرده و خروجی یک جدول در ورد به ما بدهد.

درخواست من از برنامه نویس:

1- از نظر ظاهری خیلی عالی طراحی شده باشد.

2- سورس برنامه و نام نرم افزار استفاده شده را در اختیارم بگذارد.

3- یک جایی در بالای صفحه برای نام و لوگو خالی گذاشته شود و به من آموزش بدهد که چگونه آن را تغییر دهم.

4- صفحه برنامه بصورت کاملاً قابل فهم و ساده برای انجام کار باشد.

کلیدهای تعبیه شده:

1-    صفحه اول 3 کلید محاسبه اجرت المثل ایام گذشته و محاسبه اجرت المثل امسال با توجه به قیمت گندم و کلید خروج.

2-    برای کلید محاسبه اجرت المثل ایام گذشته وارد یک صفحه دیگر شده که در آنجا 2 فیلد برای شروع از سال و تا سال باید تعریف شود. و یک فیلد قیمت سال 1398 و یک کلید محاسبه  که به آن فایل اکسل متصل شده و طبق مبلغ سال 1398 و تا سال مورد نظر محاسبه انجام شده و یک جدول با ستونهای ردیف، از سال، تا سال، (که بصورت یکسال یک سال باید باشد)، مدت زمان (که یکسال باید باشد )، ستون بعدی مبلغ اجرت المثل، و خروجی این جدول بصورت ورد باید باشد که قابل تغییر دادن باشد.

3-     کلید خروج از برنامه و بک به صفحه قبلی  در هر صفحه موجود باشد. گزینه سیو نیز داشته باشد.

1-     کلید محاسبه اجرت المثل که بعد از این کلید به یک صفحه دیگر رفته و در آن صفحه فیلدهای مساحت به مترمربع که باید در برنامه به هکتار تبدیل شود و فرمول زیر را اجرا کند.

X= متراژ را تبدیل به هکتار * میزان تولید گندم در یکسال* مبلغ هر کیلو گندم

که در صفحه محاسبه این سه فاکتور بصورت فیلد ورودی درخواست شود و دکمه محاسبه داشته باشد.


+8500
+37205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.