برنامه مشابه دیوار و امکاناتی دیگر برای شهر من

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام بنا به توضیحاتی که دادم و الانم اینجا مینویسم:

من یه اپلیکیشن میخاهم که دارای 4 عدد تب یا صفحه باشه .. این چهار صفحه در صفحه اصلی یک آیکن یا دکمه داشته باشند .. که با کلیک بر روی هر کدام به صفحه مخصوص خود منتقل شود ...

بالای صفحه اصلی یک اسلاید شو قرار بگیرد با 5 بنر

در زیر اسلاید شو آیکن یا دکمه های صفحات مذکور باشد و در قسمت پایینی نرم افزار هم بنر تبلیغاتی گذاشته شود که به هاست متصل باشد و از طریق هاس هر بنری خاستیم بتوانیم بگذاریم.

صفحات آپ باید این  4 مورد باشد :

1- صفحه دیوارر من :مشابه دیوار باشد که بتوان آگهی ثبت کرد و بعضی اگهی ها رایگان .. بعضی ها ویژه ... آگهی های ویژه را با علامتی از سایر آگهی ها متمایز کنید... 

2- صفحه آگهی ترحیم و اجتماعی : این صفحه دقیقا مثل صفحه دیوار من می باشد با این تفاوت که فقط آگهی های دسته بندی آگهی ترحیم و آگهی اجتماعی را نشان میدهد.

3-صفحه مشاغل شهر : یک صفحه باشد که در آن صاحبین کسب و کار بتوانند کسب و کار خود را ثبت کنند به صورت رایگان  ... در این صفحه همه کسب و کارها به شکل زیبایی با تصاویر و ایکن های مربوطه دسته بندی شوند و در هر دسته بندی کسب و کارها ثبت شوند ...مثلا دسته ها به این صورت باشد ...: رستوران ها .. پوشاک .. پارچه و پرده سرت .. شیرنی سرا ... مخصوص بانوان ... مخصوص آقایان ... مخصوص کودکام و ...پزشکان ... لوازم خانگی و جهیزیه و...

در ان صفحه هر کسب و کار در دسته خودش ثبت شود و اطلاعات دقیقی از کسب و کار را به کاربر نشان دهد و این اطلاعات را صاحبین کسب و کار باید تکمیل کنند : نام کسب و کار، دسته بندی کسب و کار ، آدرس ، ساعات کاری ، تلفن ، محصولات و قیمت ها ..

4-صفحه مشاغل برتر یا مشاغل ویژه : این یک صفحه است که متصل می باشد به صفحه مشاغل شهر و بدین صورت باید عمل کند که هر صاحب کسب و کاری که دوست داشت برای شغل خود تبلیغ بکند و کسب و کارش را بیشتر در معرض دید بگذارد با پرداخت وجهی کسب و کار خود را به مدت یکماه ویژه کند و در صفحه اصلی نمایش داده شود .. به صورت اسلایدشو ... یعنی یک صفحه باشد مثل صفحه اصلی کافه بازار که هر تب آن حدود 10 آیتم ویژه را از هر دسته نشان دهد .. جهت دریافت بهتر این موضوع تصاویری را پیوست میکنم ...

با تشکر


+8500
+37205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.