افزونه کروم برای بازی اتوماتیک روی رولت

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 200,000 تومان

شرح پروژه:

سلام دوستان این پروژه برای شما حداقل 2 پروژه دیگر با مبلغ چند برابری خواهد داشت که با یکم تغییر کد میشه گفت میسر خواهند شد برای اونها نیاز نیست کار زیادی انجام دهید

نیاز به یک طراحی افزونه( پلاگین ) برای گوگل  کروم  دارم  که بر روی سایت های پیشبینی فارسی در قسمت رولت  به صورت اتوماتیک در 2 ردیف بالا (افقی) منظور کالمن 2 و 3  ( یکی بر روی ردیف 2 تا 35 ) ( یکی بر روی ردیف 3 تا 36 )می باشد شرط قرار

دهد و اسپین کنه به صورت اتوماتیک درصورت باخت مبالغ هر ردیف را 3 بابر کنه ( توانایی 3 برابر کردن را تا 20 بار باخت که هر بار فقط مبلغ شرط قبلی خودش را 3 برابر میکند را داشته باشد )و باز اسپین کنه و اگر برد صورت گرفت به مبلغ اول

باز بگرده و باز این پروسه را مثل یک لوپ مثلا 100 هزار بار انجام بده.در ضمن قابلیت استاپ کردن نیز داشته باشد بهتر است. لازم بذکر است که مبلغ ورودی حداقل سایت است که بعدا باید قابل تغییر باشه فقظ با پاک کردن عدد در داخل کد افزونه( کد های افزونه قفل نشه لطفا)

در ضمن همانطور که میدانید سایت های ایرانی 2 نوع رولت دارن که یکی شکل قدیمی است و با گرافیک نمایش داده میشود و حتی میتوان یک  تومان هم بست که من مدنظرم این رولت هست چون میشود با مبلغ شرط کمتری بست ولی اجباری نیست اون یکی هم شد اشکالی ندارد

ممنون میدونم مبلغ این پروژه خیلی بالا نیست ولی خیالتونه راحت که پروژه های بعدی جبران میشه بدون شک


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

200,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 1 رای
پروژه موفق : 3
رتبه: 928
شش روز پیش

Lazy Developer

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

245,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز) از 1 رای
پروژه موفق : 4
رتبه: 10971
هفت روز پیش
+8500
+37205

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.