انتقال سایت از دیتالایف به وردپرس

تا الان برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت دوستان
خدمتتان عرض کنم که قصد دارم با همکاری صدا و سیمای شهرستان زرندیه یک وبسایت خبری برای این شهرستان تولید کنم.البته از سال 92 تا 95 این شهرستان یک خبرگزاری به نام زرخبر داشته که علیرغم این که رتبه مناسبی در گوگل داشته ولی هم اکنون کاملا غیر فعال هست و فقط مطالب 3 سال پیش را نمایش می دهد…
آدرس این سایتhttp://zarkhabar.ir/ است.
من می خواهم دامنه ایشان را به نام خود انتقال دهم و اخبار را در وردپرس انتشار دهم.
اما مشکل اصلی اینجا است که ایشان از سیستم مدیریت محتوای دیتالایف استفاده می کند و من نتوانستم هیچ راهی برای انتقال کامل مطالب به وردپرس پیدا کنم و گوگل با فهمیدن این که تمامی لینک ها به خطای 404 فرستاده می شوند حتما رتبه بدی به من خواهد داد.
در کل می خواهم حدود 3000 مطلب را از دیتالایف به وردپرس انتقال دهم اما تمامی لینک های قدیمی نیز ریدایرکت 301 شوند

زمان:هر چه سریع تر بهتر
باتشکر از شما


+8500
+45181

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.