طراحی سایت فروشگاهی با طراحی اختصاصی + طراحی پلاگین اختصاصی

تا الان برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام خدمت دوستان گرامی

ساختار کلی پروژه به صورت ذیل می باشد ، اطلاعات تکمیلی نیز موجود می باشد.لطفا بر اساس توضیحات درج شده قیمت پیشنهادی خود را اعلام نمایید.اولویت با دوستان ساکن شهر تهران یا کرج می باشد.همچنین لطفا در صورتی که فرصت همکاری دراز مدت و یا پشتیبانی پروژه مذکور را ندارید از ارسال پیشنهاد خودداری نمایید.با سپاس

* پیاده سازی فروشگاه اینترنتی با استفاده از php

* امکانات مورد نیاز فروشگاه ( فیلترینگ پیشرفته بر اساس ویژگی های محصولات به تفکیک دسته بندی ، پنل کاربری و نظرات کاربران مشابه دیجی کالا ، ثبت نام با شماره موبایل به صورت بین المللی ، اطلاع از موجود شدن محصول ، اتصال به سیستم پیامک بین المللی ، قابلیت لاگین با شبکه های اجتماعی ، امکان ارسال تیکت به پشتیبانی فروشگاه ، قابلیت ثبت سفارش فروش کالا به سراسر دنیا و تعیین نرخ پستی داینامیک ، قابلیت محدود سازی فروش کالاهای خاص به کشورهای خاص ، قابلیت پرداخت ارزی با پی پال و مسترکارت با استفاده از وبسایت واسط و ریدایرکت هوشمند بین دو سایت )

* طراحی قالب ریسپانسیو ( طرح به صورت کامل موجود می باشد و فقط باید پیاده سازی انجام شود )

* بهینه سازی کامل وب سایت جهت لودینگ سبک و اخذ رتبه A از جی تی متریکس

* رعایت تمام موارد امنیتی مورد نیاز در کد نویسی و پیاده سازی پروژه ( پس از تکمیل پروژه تست امنیت توسط شرکت های معتبر در این حوزه انجام خواهد شد )


+8500
+56779

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.