آموزش اختصاصی api های شرکت پرتو

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

به یک فرد برای ساخت یک آموزش اختصاصی  سایت فروش بلیط هواپیمایی با استفاده از  api های شرکت پرتو نیازمندم

هدف از این پروژه طراحی سایت اختصاصی نیست یعنی در این پروژه اصلا طراحی رابط کاربری و تجربه کاربری اصلا مهم نیست و تمرکز صرفا بر روی آموزش است . به این صورت که پس از ساخت این آموزش بتوانم با دانش php خود و فراگیری آموزش هایی که در این پروژه از طرف مجری ساخته شده یک سایت فروش بلیط هواپیمایی کامل طراحی کنم . 

مدت انجام پروژه بین 3 ماه تا 8 ماه می باشد . هرچه آموزش ها حرفه ای تر و اصولی تر باشد بهتر است . ممنون میشم پس از بررسی داکیومنت های مربوط که لینکش را در زیر قرار میدهم مبلغ خود را بیان کنید تا پس از انتخاب مجری پروژه را بصورت استخدام درآورم تا بتوانیم برای هماهنگی های کامل با یکدیگر ارتباط برقرار کنیم .

نکات قابل توجه : 

1- رعایت تمامی اصول امنیتی در  php الزامی می باشد

2- آموزش ها باید شامل کار با تمام  api های پرتو باشد

3- آموزش باید بصورت صفر تا صد و پروژه محور باشد به این صورت که از صفر ساخت یک سایت آژانس هواپیمایی با تمام امکانات را شامل شود ( اصلا نیازی به  UI و  UX و  Css نیست )

4- مجری باید یک ضمانتنامه کتبی به همراه کپی از مدارک شخصی خود برای کارفرما بصورت پست ارسال کند که پس از اتمام پروژه آموزش های ساخته شده را از روی سیستم خود پاک کرده و در اختیار هیچ شخص یا شرکت ثالثی قرار ندهد ( این بند فقط برای اطمینان از پخش نشدن آموزش ها می باشد )


+8500
+40312

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.