برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

جهت برنامه نویسی اپلیکیشن اندروید با مشخصات زیر لطفا پیشنهاد 

قیمت+زمان+نوع زبان برنامه نویسی+نمونه کار 

این پروژه هیچ ربطی به (ایران سرور) نداره و فقط برای جای لوگو از این لوگو استفاده شده!

خودتون رو ارسال بفرمایید

- طراحی توسط گوگل فلاتر در اولویت هست

- طراحی ui در نرم افزار xd انجام شده چند نمونه طراحی پیوست هست

- طرح کلی برنامه در آدرس http://5.61.30.41/~onarcq/mvp/ موجود هست. البته تغییراتی در ui داشتیم و طرح ساده تر شده اما کلیات طرح همین هست.

- در آدرس بالا قسمت هایی برای بک اند پیش بینی شده که لازمه در برنامه نویسی لحاظ بشه و هر موردی نیاز بود در این صفحات در ادامه پروژه اضافه میشه ولی چیزی غیر از خود سیستم نخواهد بود و اطلاعات بک اند از خود اپلیکیشن منشا خواهند گرفت.

- برنامه نویس باید مسلط به مباحث امنیت اطلاعات، اشراف کامل به ارسال و دریافت از طریق ftp و مباحث سرور و wildcard داشته باشد

- جهت هر یوزر قرار هست یک subdomain ایجاد بشه از دامنه اصلی

- فعلا کاربر از طریق اپلیکیشن فایل های خودش رو مدیریت میکنه و یک درگاه تحت وب هم داریم که با اعتبار سنجی پیامکی کاربر وارد میشه و فقط می تونه فایل ها رو آپلود کنه به فضای شخصی خودش.

- هزینه و زمان رو با احتساب برنامه نویسی بک اند بفرمایید

- در پایان کلیه سورس های نوشته شده بدون هیچگونه رمز یا پسورد یا کد شدن و هرگونه عملی که موجب محدود شدن در توسعه بدون حضور برنامه نویس باشه تحویل گرفته میشه و بدون این کار پروژه نا تمام هست

- مراحل پرداخت در انتخاب فریلنسر تاثیر گذار هست.

- در صورت انتخاب فریلنسر و رضایت از عملکرد وی، فریلنسر بعنوان توسعه دهنده اپلیکیشن انتخاب و علاوه بر برقراری حقوق، درصد سهام تشویقی از استارتاپ به فریلنسر تعلق خواهد گرفت.


+8500
+40359

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.