پروژه شبیه سازی شبکه هوشمند با متد کنترلی

برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 56,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

بنده نیاز به ترجمه ژورنال رو دارم که درمورد کنترل هوشمند با استفاده از روش های هوشمند سازی هست چون میخوام این پروژه رو ارایه بدم نیاز دارم پروژه بصورت روان ترجمه بشه .اگر کسی برق و گرایش کنترل باشه برام ترجمه کنه ممنون میشم چون باید به شبیه سازی که انجام دادیم این ترجه اضافه بشه .خلاصه پروژه هم پایین نوشتم تا یجایی.

ممنون

خلاصه پروژه

هدف ما در این پروژه بهبود عملکرد حالت گذرای شبکه هوشمند می باشد که در این راستا باید بتوانیم مشکلات توان تولیدی متغییر را حل نماییم. در این جهت؛

با استفاده از کنترل PID (Proportional–Integrative–Derivative) و یک کنترلر پیش بینی کننده مدل (MPC – Model Predictive Controller) سعی در کنترل ذخیره سازهای BESS و SMES می کنیم تا در نهایت شاهد بهبود عملکرد شبکه هوشمند باشیم.

الگوریتم پیشنهادی بر اساس مدل استاندارد یک سیستم 5 باسه با مولد توربین بادی می باشد که در کنار آن؛ بارهای غیرخطی، دستگاه های ذخیره ساز (BESS و SMES) و … برای تحلیل این سیستم کنترلی استفاده شده است.

در نتایج شبیه سازی عملکرد SMED با کنترلر PID بسیار بهتر از عملکرد BESS با PID ارزیابی می شود. اما هر دو زمانی که از استراتژی کنترل MPC استفاده می کنند خروجی ها تقریبا یکسان هستند.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

سيما66

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

56,000 تومان

امتیاز 9.75 (ممتاز) از 237 رای
پروژه موفق : 464
رتبه: 17
یازده ساعت پیش

100,000 تومان

امتیاز 9.63 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 997
دو ماه پیش

eternal-3456

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

60,000 تومان

امتیاز 9.26 (عالی) از 58 رای
پروژه موفق : 111
رتبه: 108
دو ماه پیش

دیکشنری

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

57,000 تومان

امتیاز 6.00 (بالای متوسط) از 8 رای
پروژه موفق : 42
رتبه: 847
دو ماه پیش
+8500
+40126

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.