طراحی و پیاده سازی ui/ux سایت پرستاشاپی

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 500,000 تومان

شرح پروژه:

سلام

جهت تغییر در قالب دیفالت پرستا شاپ نیاز به فریلنسر با تجربه دارم.

شرح کار اینطوریه  که بر روی هاست دوتا CMS برای یک دامنه نصب شده ، هم وردپرس و هم پرستا شاپ

برای وردپرس قالبی تهیه کردیم که دامنه اصلی سایت به اون متصل هست (WWW.MYDOMAIN.IR)  ولی برای پرستا شاپ که درون پوشه SHOP در هاست قرار داره و فروشگاهمون به اون متصل میشه (WWW.MYDOMAIN.IR/SHOP) قالبی نصب نشده و همون قالب دیفالت پرستا شاپ ورژن 1.6  هست

البته یکسری تغییرات بر روی پرستاشاپ دادیم (در صفحه محصول و صفحه کاتالوگ محصولات و این دو صفحه تا حدودی برای ما طراحی شده .)

میخوایم تغییراتی روی پرستا شاپ داده بشه که قالبش شبیه قالب وردپرس بشه و کسی که سایت رو بازدید میکنه متوجه نشه که دو تا CMS مختلف روی سایت نصبه.

کلیه المان ها و صفحات مد نظره و همچنین نسخه ریسپانسیو

البته یکسری تغییرات هم هست که اونا رو در ضمن اجرای پروژه اشاره میکنیم.

برای جزئیات بیشتر پیام بدین.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

p

کاربر عادی

کاربر عادی

500,000 تومان

امتیاز 9.51 (ممتاز) از 80 رای
پروژه موفق : 119
رتبه: 47
ده ماه پیش

noktedan

کاربر عادی

کاربر عادی

500,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 4
رتبه: 113291
یازده ماه پیش
+8500
+56869

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.