ترجمه متن انگليسي به فارسي

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام . چند صفحه ترجمه دارم . ممنون ميشم قيمت به همراه نمونه اي از ترجمه از صفحه اي دوم اون رو برام ارسال کنيد . به صورت تايپ شده و مرتب مي خوام . کل فايل 5.5 صفحه هست به صورت پي دي اف . سر هم جمع کني فکر کنم 4 صفحه بشه . خودم مي تونم ترجمه کنم ولي خوب ترجمه روان مد نظرم هست . فايل رو هم ضميمه کردم مي تونيد دانلود کنيد . لطفا بعد از ديدن فايل قيمت بگيد . با تشکر


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Engineer Samadi

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 9.60 (ممتاز) از 6 رای
پروژه موفق : 6
رتبه: 439
ده سال پیش

دات پيکسل

کاربر عادی

کاربر عادی

20,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 2 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 117553
ده سال پیش

مهندس-11

کاربر عادی

کاربر عادی

10,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 121763
ده سال پیش
+8500
+41230

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.