اصلاح كد متلب فيلتر كالمن

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 90,000 تومان

شرح پروژه:

سلام يك كد متلب از الگوريتم فيلتر كالمن به منظور پيش بيني مقادير يك سيگنال جهت توليد موجي مخالف ان براي خنثي كردن اين سيگنال انجام شده.اما دچار نواقصي هست.كاريكه بايد انجام بشه اينكه بايد كد متلب كامل اصلاح بشه بطوريكه بتونه سيگنال وروديو كامل پيش بيني كنه و سيگنالي كه توليد ميكنه بتونه سيگنال وروديو خنثي كنه.همچنين توضيح كاملي از كد و توضيح كامل و به زبان ساده فيلتر كالمن و نحوه عملكرد اون.نوع نوشتن بايد جوري باشد كه بنده كه رشته تحصيليم عمران هست متوجه بشم از نحوه پيش بيني و عملكرد فيلتر و همچنين توضيح زبان ساده اي از پارامتر هاي فيلتر هم باشد


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

کاربر100240-دکتر کاشفی

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

90,000 تومان

امتیاز 9.86 (ممتاز) از 51 رای
پروژه موفق : 100
رتبه: 137
چهار ماه پیش

hadilancer

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 2
رتبه: 146286
پنج ماه پیش
+8500
+44396

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.