شمسی سازی تاریخ افزونه وردپرس events calendar

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام افزونه زیر رو قصد داریم بخش نمایش تاریخ ها شمسی بشه البته با افزونه شمسی ساز پارسی دیت بخشی فارسی میشه و بخشی تداخل داره

لینک نسخه این افزونه در مخزن وردپرس:

https://wordpress.org/plugins/the-events-calendar/

شمسی سازی طوری انجام شود که با هر بار آپدیت شدن کدهای اصلاح شده افزونه پاک نشود یا بصورت پلاگین جدا نوشته شود یا در آخر مستندات ارسال گردد.

یا اینکه با افزونه پارسی دیت سازگار شود که بعد از فعالسازی تاریخ ها به شمسی تغییر پیدا کند. هنگام نصب افزونه wp -persian قسمتهایی از ازافزونه شمسی میشود و فقط توضیحات در قسمت نمایش رویدادها در تقویم پاک میشود که این مورد هم اصلاح گردد.

افردایکه قیمت منصفانه ارسال کنند در اولویت قرار دارند ضمن اینکه اگه کار تمیز صورت بگیره پاداش هم اضافه خواهد شد.

برای جزئیات بیشتر و دریافت آدرس دمو که این افزونه روی اون قالب اجرا شده پیام ارسال کنید

قیمت ارسالی پروژه تا 150 هزارتومان هم قابل ارائه است

با تشکر


+8500
+44417

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.