برنامه نویسی اکسل

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 35,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

توضیحات :دو فایل به پیوست موجود می باشد فایل اول گزارش روزانه مرداد ماه انتقال  که شامل اعداد آمپر مگا وات و مگا وار خطوط و ترانسفورماتور به صورت روزانه و ساعت به ساعت ثبت شده است و در پایین هر صفحه مقدار MIN و MAX می باشد و فایل دوم شامل یه شیت که بیشترین مقدار برا خطوط و ترانس ها ثبت گردیده است.

فرمول نویسی : فرمولی می خوام در فایل پیک بار مرداد سلول F8 نوشنه بشه که بیشترین مقدار MW ترانس T1را از فایل گزارش روزانه مرداد ماه انتقال سی شیت از یکم تا سی ام فراخوانی کنه و در سلول F8 نشان دهد و در سلول ساعت و زمان هم همون ساعت و زمانی که ترانس T1 بیشترین مقدار را داشته نشان دهد.در این سلول برای مثال عدد به صورت چشمی پیدا شده و نوشته شده

هزینه را بفرمایید توافق میکنیم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

hosseinb

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 3.33 (ضعیف) از 5 رای
پروژه موفق : 16
رتبه: 134586
شش ماه پیش

masoud defa

کاربر عادی

کاربر عادی

120,000 تومان

امتیاز 9.93 (ممتاز) از 15 رای
پروژه موفق : 22
رتبه: 168
شش ماه پیش

Pars-Engineer

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.00 (عالی) از 6 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 407
شش ماه پیش

محسن درایش

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

35,000 تومان

امتیاز 9.63 (ممتاز) از 19 رای
پروژه موفق : 28
رتبه: 353
پنج ماه پیش
+8500
+45523

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.