رفع چند مشکل کوچک سی شارپ و استایل در یک پروژه mvc

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام من یک پروزه mvc دارم در بعضی جاها یک سری مشکل کوچک خوردم که ارور داره و نمیتوم حلش کنم میخواستم ریموت بشین و مشکل را حل کنید به چشم یک پروژه در ساعات استراحت بهش نگاه کنید برام قیمت خیلی مهمه همچنین روزمه شما یعنی میخوام مطمن باشم از پسش بر مییاین منم میتونم امتیاز خوبی بهتون بدم و میتوینم در مراحل بعدی هم باهم کار کنیم

مشکلات خیلی خاص نیستن مثلا یک استایل میخوام به کنترل selct2 بدم

یک dropzone توی صفحه گذاشتم برای اپلود ولی وقتیدوتا میزارم باهم کار نمیکنن و میخوام موقع سابمیت فرم فایل را بفرسته که البته کدش هم هست 

یک select ساده با Entity نوشتم کار نمیکنه

و از اینجور موارد یک چند تایی هست جمعا شاید دو ساعت زمان بگیره حداکثر


+8500
+45526

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.