ساخت و مقایسه هندسه دو مقطع از فایل تکست

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام

دو فایل تکست حاوی مختصات x,y,z از یک منطقه در اختیار است. هندسه منطقه که شامل یک رودخانه است ساخته شود. سپس سه مقطع عرضی از رودخانه در این دو فایل در محیطی مثل اتوکد قابل مشاهده شود که بتوانم سه مقطع عرضی را از لحاظ عمق مقایسه کنم که در این دو حالت چقدر با هم تفاوت دارند.

یا به عبارتی سه شکل میخواهم که هر کدام دارای دو مقطع عرضی باشد( از هر فایل تکست یک مقطع عرضی). عمق و فاصله از ساحل مشخص باشه.

دو فایل تکست و مختصات ابتدا و انتهای سه مقطع عرضی رو برای شخصی که زحمت کار رو بکشه ارسال میکنم.

متشکرم.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

SamanehFzl

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 8.67 (عالی) از 3 رای
پروژه موفق : 5
رتبه: 705
هفت ماه پیش

AK_47

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

50,000 تومان

امتیاز 9.76 (ممتاز) از 89 رای
پروژه موفق : 111
رتبه: 155
هفت ماه پیش
+8500
+47110

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.