کاستومایز قالب وردپرس و پلاگین

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 160,000 تومان

شرح پروژه:

1) دو تا بخش داریم که زمانی که مسیج و یا رزروی میاد میخوایم یه نوتیفیکیشن تو بک اند به صورت ajax  نمایش بده که نیاز به رفرش صفحه نباشه

2) ما چنتا کاربر ادمین داریم که بخش هایی براشون محدود شده و نیاز هست که بین کاربرای سایت بتونن روی اکانت ها سوویچ کنن یعنی وارد یه اکانت بشن و از طرف اون پیام بدن و یا رزرو رو تایید کنند ولی مشکلی که هست وقتی کاربر ادمین باشه میتونه رو ادمین اصلی با دسترسی نامحدود هم سوییچ کنه میخوام  این دسترسی بسته بشه یعنی کاربر ی که داره کارای رزرو رو انجام میده بتونه رو هر رولی سوییچ کنه به غیر از ادمین اصلی تو این مورد از افزونه Advanced Access Manager استفاده میکنیم


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

p

کاربر عادی

کاربر عادی

160,000 تومان

امتیاز 9.59 (ممتاز) از 78 رای
پروژه موفق : 117
رتبه: 28
پنج ساعت پیش

محمد _مهدوی

کاربر عادی

کاربر عادی

358,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 150358
شش ماه پیش
+8500
+45531

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.