ارسال پیامک و آلارم زمانی

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام 

دوستان یه دستگاه sms controller دارم یه اپ می خوام که با پیامک با دستگاه من ارتباط برقرار کنه و قابلیت های زیر رو داشته باشه .

برای دوستانی که دنبال اطلاعات بیشترن : این دستگاه صرفا با پیامک ارتباط برقرار میکنه و یه دستور خاص رو می فرسته تا فرضا یه یه پمپ آب کشاورزی رو خاموش یا روشن بکنه . 

I. کاملا فارسی باشه.

II. با زدن  "دکمه هایی" در درون اپ یه پیامک با متن خاص و مشخص به شماره مقصد بفرسته.(به عنوان مثال کلید روشن رو توی اپ میزنیم و پیامک relay رو به شماره 0921222** بفرسته یا با زدن یه دکمه دیگه یه پیامک دیگه به همین شماره که از طریق اپ معرفی میکنیم بهش داده بشه)

III. یه تایمر می خوام مثه clock گوشی .

     1.قابل تنظیم در چند ساعت مختلف از شبانه روز به عنوان مثال 8الی10 صبح + 14الی 15:30 عصر + 20:30 الی 22:45 و ....

     2.اعلان هشدار در هر بازه زمانی(شروع و انتهای بازه تنظیم شده)با قابلیت بیصدا کردن  

     3.ارسال یه پیامک مشخص در شروع بازه و در پایان بازه به شماره مقصد

IV. اپلیکشن بعد از فرستادن دستور ها به وسیله دستوری مشخص از دستگاه sms controller استعلام وضعیت بگیرد .


+8500
+45530

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.