بازي othello

برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 40,000 تومان

شرح پروژه:

اين برنامه,يک برنامه ي قابل اجرا براي بازي othello با برنامه پاسکال است .قوانيم بازي در لينک زير موجود ميباشد . http://www.springfrog.com/games/othello/othello.htm اين بازي يک بازي دو نفره است.ابتدا بازي با يک صفحه ي خالي که تنها 4 خانه وسط آن پر است شروع ميشود .اين 4 خانه به صورت مربع 2*2 هست که داراي قطر اصلي "R " و قطر فرعي "B"ميباشد .ابتدا نوبت بازيکن قرمز است .هر بازيکن در نوبت خود تنها در خانه هايي ميتواند مهره خود را بگذارد که مهره اي همرنگ خود هم سطر هم ستون يا هم قطر آن وجود داشته باشد . .وهمچنين فاصله بين اين مهره و مهره هم رنگ را فقط مهره هاي حريف پوشانده باشند. .با گذاشتن چنين مهره اي تمام مهره هاي حريف موجود بين دو مهره ي خودي به مهره هاي خودي تبديل مي شود. .در صورت که حرکتي براي انتخاب وجود نداشت، نوبت به فرد مقابل داده مي شود و اکر هيج يک از بازيکنان حرکتي براي انتخاب نداشته باشند، بازي تمام مي شود.ترجيحا برنامه گرافيکي نوشته شود


زیرساخت:
کامپايلر turbo pascal


قابل تحویل:

لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Javidϟ#

کاربر عادی

کاربر عادی

40,000 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 36 رای
پروژه موفق : 38
رتبه: 132
هفت سال پیش

shmorshedi

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 155947
هفت سال پیش

مهاجري

کاربر عادی

کاربر عادی

80,000 تومان

امتیاز 6.00 (بالای متوسط) از 11 رای
پروژه موفق : 10
رتبه: 159943
هفت سال پیش
+8500
+63042

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.