برنامه نویسی بازی موبایل

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

ما یک شرکت نرم افزاری با سابقه 10 ساله در حوزه تولید محصولات موبایلی در تهران هستیم که یک پروژه ساخت بازی تعریف کردیم. این بازی که روی بستر موبایل ios و اندروید خواهد بود یک بازی مشابه بازی Dream Hospital هستش . دوستانی که وقت و تجربه کافی دارند  لطفا بازی مذکور را نصب کرده و بررسی کنند که تمایل به همکاری برای این پروژه دارند و در صورت مثبت بودن پیام بدهند تا باهم مذاکره کنیم . سند بازی آماده میباشد و در رابطه با آرت و گرافیک بازی 90 درصد المانها را به صورت آماده از استورهای اصلی خریداری میشود . 

انجین هم اگر Unreal یا Unity در تخصص شما باشد فرقی برای ما ندارد .ما فقط به دنبال نیروی حرفه ای برای انجام کار هستیم . لینک بازی در استور :

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.yboga.dreamhospital&hl=en_GB


+8500
+38377

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.