ساخت برنامه اندرویدی

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و خسته نباشید به همه دوستان و اساتید محترم.

اولویت مهم نرم افزار درخواستی، با کیفیت بودن ظاهر محتوای برنامه هست. مثل یک نرم افزار که با AIDE و B4A و امثال اینها ساخته میشن، نباشه.. یک عکس واسه نمونه کیفیت پیوست به آگهی کردم.

کارایی این برنامه معرفی محصولات و خدمات سایت ما هستش.البته آفلاین.محتوا هم ثابت هستن.به این صورت که در صفحه اصلی، آیکونهای محصولات و خدمات اصلی هست و هرکدوم از اونا دارای چندین آیتم زیرمجموعه با مشخصات محصول هستن که کاربر بعد از انتخاب آیتم موردنظر، از طریق مرورگر به صفحه مربوطه در سایت اصلی هدایت میشه.

میشه گفت این برنامه تقریباً کم محتواست.

برای طراحی و چیدمان ، چند نمونه هست که درموردشون مشورت میکنیم..

تشکر


+8500
+38377

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.