کرک کردن شبیه ساز تنسنت برای پابجی موبایل

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام شبیه ساز تنسنت یک برنامه ی پی سی هست که این قابلیتو ایجاد میکنه که بتونیم بازی پابجی موبایل رو روی پی سی اجرا کنیم .

پابجی موبایل هنگام ورود به بازی از طریق کامپیوتر ( برنامه تنسنت) تشخیص میده داریم از کامپیوتر استفاده میکنیم و این باعث میشه فقط بتونیم با افرادی که مثل ما هستن و دارن از تنسنت استفاده میکنند بازی کنیم .

حالا من به یه برنامه یا تغییر در کد های تنسنت نیاز دارم که باعث بشه پابجی موبایل نتونه تشخیص بده دارم از کامپیوتر استفاده میکنم .

لینک های زیر نمونه ویدیوهای آموزشی تغییر کد و یک نمونه برنامه که باعث میشه که بازی کرک بشه :

نمونه تغییر کد :https://www.youtube.com/watch?v=AikASalo3cY

نمونه ویدیو نصب برنامه برای bypass کردن :https://www.youtube.com/watch?v=4dpbDJY3698

مشکل دو روش بالا اینه که در اختیار همه قرار میگیره و پابجی بعد مدتی ضعفی که داشته رو پوشش میده.

واسه اطلاعات بیشتر پیام بدین لطفا


+8500
+38250

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.