سیستم فروش فالوور

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

بدنبال آموزش راه اندازی یک سیستم فروش فالوور و لایک و کلیه خدمات اینستا هستم

من میدونم که اکثر سایت های فروش فالوور با یک نرم افزار مثل اینستا داب  هزاران اکانت اینستا میسازن و بعد با یک دستور میفرستن هدف رو فالوو کنه

منتهی مشکل اینجاست که این نرم افزار دیگ کار نمیکنه-ولی تعجبش اینجاس که این سایت ها هنوز هم راحت دارن به فروششون ادامه میدن

روش دومش هم هک سکه های نرم افزار های فروش فالوور مثل فالوور بگیر هستش

حالا هرکی میتونه راهکار اصلی رو بده بسم الله

لطفا فقط راهکار اصلی

لطفا از ارائه پیشنهاد های طراحی سایت و ربات هم خودداری کنید بنده خودم متخصص ارشد طراحی و توسعه وب و سئو هستم

باتشکر


+8500
+38250

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.