شبیه سازی مقاله تجربی با نرم افزار انسیس

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام

من یک مقاله تجربی دارم که میخوام با نرم افزار انسیس این را شبیه سازی کنم.

به دلیل این که خودم آشنایی کافی با این نرم افزار ندارم به دنبال یک همکار می گردم که بتونیم با هم انجامش بدیم. لازم به ذکر است که مقاله تجربی از منابع استخراج شده و حاصل کار خودم نیست.

در نهایت خروجی این کار یک مقاله ISI خواهد بود که خودم مسئولیت نوشتن آن را به عهده دارم و اسم همکار نیز جز نویسندگان خواهد بود. بنابراین اگر کسی تمایل به همکاری داشت به من اطلاع دهد.

لطفا فقط کسی که واقعا علاقمند و مسلط به نرم افزار انسیس باشد پیام دهد.

فایل و توضیحات تکمیلی برای شخص منتخب ارسال خواهد شد.

 برای انجام این پروژه هزینه ایی به مجری پرداخت نخواهد شد.

متشکرم


+8500
+45274

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.