اتصال به پوزهای بانکی با دلفی7

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

برقراری ارتباط با Pos بانک های مختلف، و امکان ارسال مبلغ به پوز

با زبان  سورس دلفی 7 همراه با یک برنامه کوچک نمونه جهت انجام تست و همراه با راهنمایی  شامل امکان انتخاب بانک یا دستگاه، و انجام عملیات مربوطه و غیره

پیشنهاد خود را مطرح کنید با توجه به نکات زیر:

1- مجری باید مستندات و فایلهای کتابخانه ای مربوط به هر بانک یا دستگاه را از بانک یا شرکت مربوطه دریافت کند.

لیست شرکت ها به این شرح است: پرداخت نوین - ایران کیش -  بانک شهر - آسان پرداخت (آپ) - پارسیان - سامان کیش - - به پرداخت ملت - - سداد - فن آوا-بانک کشاورزی

2- مجری کد نوشته شده را بر روی دستگاه ها تست و از صحت آن مطمئن گردد.

3- مجری کد نوشته شده را بصورت خوانا همراه با dll ها و فایلهای مورد نیاز هر دستگاه همراه با مستندات مربوطه به هر دستگاه که از شرکت مربوطه دریافت کرده در اختیار کارفرما قرار میدهد.


+8500
+38377

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.