برنامه نویسی جاوا یا سی (بسیار ساده)

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

سلام. به نرم افزار اندرویدی نیازمندم که بتونه اطلاعات وارد شده و خارج شده از audio jack (همونی که هندزفریهارو بهش وصل میکنیم)گوشی رو مانیتور کنه به صورت زنده نشون بده. مهم نیست شکل ضاهری اطلاعات چطوری باشه (مثلا باینری یا...) فقط اینقدر مهمه که من بفهمم چه اطلاعاتی رد وبدل شده و داره میشه.فضای برنامه چندان مهم نیست ولی تا مرتب تر بهتر. همچنین اینکه من بتونم با یک کلیک ساده از روی صفحه گوشی برنامه رو باز کنم. چیزی که منو نگران میکنه این هست که احتمال این وجود داره که کمی نویز روی این ورودی وجود داشته باشه. بنابرین پیشنهاد من این هست که دوستان عزیز این برنامه رو به صورت ابتدایی بسازن و مطمِن بشن که وقتی هندزفری(یا هر چیز مشابهی) به گوشی وصل میشه و هیچ فعالیتی باهاش انجام نمیشه , برنامه خروجی صفر رو نشون بده. میتونین ز طریق تلفنی حرف زدن با هندزفری این رو امتحان کنید. و پس از اطمینان به پیشنهاد جوب بدید. بسیار ممنونم دوستان و موفق باشین!


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

shayanPz

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 2 رای
پروژه موفق : 19
رتبه: 129493
چهار ماه پیش
+8500
+44165

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.