پروژه دندان پزشکی در زمینه ارتدنسی(در سطح دانشجویی)

تا الان برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با عرض سلام و خسته نباشید.

من یک پروژه با موضوع دندان پزشکی در زمینه ارتدنسی میخواستم که میخواستم در قالب طراحی سایت  با پی اچ پی باشه و اشکالی نداره برای طراحیش از وردپرس استفاده بشه ولی با اعمال تغییرات بر روی ورد پرس موردنظر .و اینکه پروژه از سه قسمت تشکیل شده بیمار و منشی و دکتر.که بیمار باید بتونه هر ماه که به پزشک معالجه میکنه قسط ارتدنسی خود را پرداخت کند و اینکه بتواند نوبت معاینه خود را لغو کند و بتواند پیشنهاد تاریخ نوبت بدهد.و قسمت دیگر اینکه بتواند مشکلات درمانی خود را به صورت غیرحضوری بیان کند.

منشی نیز باید بتواند برای بیمار پرونده تشکیل بدهد و هزینه معاینه و تاریخ معاینه و بدهی و بستانکاری هر بار معاینه را ثبت کند.و بتواند تاریخ نوبت دهی را تنظیم کند.

دکتر مشکلات درمانی را چک و پاسخ دهد و ذکر هر کاری که در هر بار معاینه بر روی بیمار انجام داده بر روی پرونده بیمار.


+8500
+45392

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.