نرم افزار اسکن ۳ بعدی (3D) از مکان ها

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

این نرم افزار باید قابلیت اسکن ۳ بعدی و انطباق عکس‌ها با کیفیت قابل قبول را دارا باشد.

انتخاب سخت افزار و دوربین با همفکری شما است. هدف استفاده و ترکیب دوربین‌های بعد دهی‌ و دوربین‌های اخکس برداری کیفیت بالا هست که عخس‌های ۹۰ یا ۱۸۰ درجه را به هم پیوند زده و از هر Scan Point یک خروجی‌ تولید کرده و بعدا با پیوند زدن این خروجی‌‌ها در سیستم رندرینگ، خروجی‌ نها‌یی تولید شود.

از آدرس زیر میتوانید نمونه کار حدودی را ببینید. 

https://my.matterport.com/show/?m=drBChrnVY2v&utm_source=4

اسکن توسط دوربین انجام شده و به سیستم فرستاده میشود و عکس‌های ۳۶۰ گرفته شده بر روی اسکن ۳ بعدی منطبق شده و رندر نها‌یی انجام میشود. 

در نهیات خروجی‌ فقط در وب قابل مشاهده و قابل Embed کردن هست. 

همکاری به صورت بلند مدت هم بعد از تکمیل این پروژه به صورت ساپورت و توسعه امکان پذیر میباشد.


+8500
+45566

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.