طراحی بخش فروشگاهی سایت

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و عرض ادب
پروژه ما مربوط به طراحی بخش فروشگاهی وب سایتی میباشد که بجز ویژگی های عمومی هر سایت فروشگاهی،ویژگی ها و آپشن های خاص که مخصوص وبسایت ما میباشد نیز مورد نیاز است، وب سایت ما در زمینه ی فروش محصولات دکوراسیون قصد فعالیت دارد و برای طراحی بخش فروشگاهی بایدمواردی خاص به آن اضافه شود، ماشین حساب هر کالا (آینه، کاغذ دیواری، کفپوش، پوستر، پرده) ، در بخش سبد خرید قسمتی برای درخواست نصاب و تعیین زمان ارسال نصاب.
طرح فروشگاهی مورد نظر ما به همراه مواردی که به صورت خاص برای وب سایت ما میباشد در بخش ضمیمه ارسال خواهد شد
نکته: شرکت ما به صورت استارت آپ شروع به فعالیت کرده است و قیمت مناسب اصل اول ما برای همکاری میباشد و در صورت رضایت و تمایل دو طرف برای همکاری بلند مدت نیز آمادگی وجود دارد.


+8500
+45566

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.