ایجاد یک وبسایت به همراه اپلیکیشن برای ارائه خدمات موبایل مثل خرید شارژ و پرداخت قبوض

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام,  من به یک وبسایتی (برای تراکنش های آنلاین) به همراه اپلیکیشنش(در دونسخه اندروید و ios برای تراکنش های آفلاین) نیاز دارم که قابلیت هایی از جمله تکرار تراکنش آخر , ریز حساب و پرو فایل کاربری , پرداخت قبوض داشته باشد به این صورت که اپلیکیشن علاوه بر امکان پذیرفتن کد پرداخت قبض , توانا به اسکن بارکد قبض نیز باشه و شارژ (مستقیم) یا پین شارژ را نیز به صورت اتوماتیک از دیگر سایت های فروش شارژ پس از درخواست کاربر(بنا بر گزینه های موجود) خریداری کرده و شارژ یا پین شارژ را برای کاربر بلافاصله ارسال کنه  ( البته ابتدا مبلغ شارژ بنابر مبلغ دلخواه و متغیر ذکر شده در سایت از کاربر(( حساب یا کیف پول کاربر در سایت )) کسر شود) و دارای مانیتورینگ یا پنل مدیریتی باشد و قابلیت اتصال به انواع درگاه های پرداخت مستقیم بانکی را دارا باشه , مخصوصا بانک ملت , در ضمن قادر به گرفتن شماره تلفن کاربر برای ارسال شارژ نیز باشه .

در صورت نیاز به اطلاع بیشتر , از طریق آدرس زیر می توانید ارتباط برقرار کنید :


+8500
+47319

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.