انجام پروژه الگوریتم ژنتیک

تا الان برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

سيليكاژلsilica gel در فر آيند آب شيرين كن ،ماده جاذب است.بخار آب وارد بستر جذب مي شود و اين مواد جاذب مانند سيليكاژل يا سيوليت مانند اسفنج بخار آب را به خود جذب ميكنند.

بستر جذب بستري است مكعب شكل كه مواد جاذب مانند سيليكا ژل در آن بصورت صفحه اي قرار دارد.بخار آب شور دريا وارد اين بست شده و مواد جاذب چون آب خور هستند بخار آب را جذب ميكنند.اين مرحله جذب يا adsorbtion-

مرحله بعد سيليكاژل با دريافت حرارت بخار جذب شده را دفع ميكند. اين مرحله desorbtion

اين آب شيرين كن با داشتن  ٥ بستر جذب و سيكل زماني موجود آب شور را دريافت كرده و بعد از چند مرحله جذب و دفع كه نمودارش آمده آب شيرين سازي شده را تحويل ميدهد.

هدف انتخاب بهترين شرايط زماني در هر بستر جذب و تعيين دماي ورود خروج تا بهترين خروجي كه همان آب شيرين با دبي مربوطه را تحويل دهد


+8500
+39409

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.