ترجمه ی 1 صفحه به فارسی

برای این درخواست   6   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام.

ما قصد داریم بصورت دورکاری و از راه دور بصورت روزانه پروژه های زیادی رو به مترجمین عزیز بدیم که واسمون ترجمه کنند.

واسه اطمینان بیشتر از کیفیت و کمیت مهارت عزیزان مترجم،ازشون انتظار داریم برای نمونه لطفا متن داخل پیج زیر رو ترجمه کنند:

مبلغ کل پروژه واسه ترجمه ی این پیج 10 هزار تومنه.و این صرفا جهت ارزیابی مترجمان هستش.

ولی برای پروژه هایی که قراره بصورت روزانه در اختیار مترجمین گرامی قرار بگیره،واسه هر 250 کلمه،25 هزار تومان خواهد بود و ضمنا دائمی هستش.

اینم صفحه ای که باید ترجمه شه.

https://www.motor1.com/reviews/352762/audi-etron-mercedes-benz-eqc-comparison

سرعت ترجمه و کیفیت اون خیلی واسمون مهمه.


+8500
+50957

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.