پلاگین ویدئو پلیر همراه با پلی لیست برای وردپرس

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

یک پلاگین ساده وردپرسی ویدئو پلیر همراه با پلی لیست نیاز داشتم .

تصویر پلاگین مورد نظر رو آپلود کردم ببنید متوجه خواهید شد .

ساختار کلی به این صورته که یه بخش داریم ویدئو اضافه میکنیم . یه بخش دسته بندی داریم و یه بخش پلی لیست. ویدئوهای اضافه شده میتونن توی یک دسته یا پلی لیست قرار بگیرن.
برای نمایش در سایت هم از یک پلی لیست یا دسته بندی شورتکد بگیریم و هر جای سایت که مد نظرمون بود قرار بدیم. جایی که شورتکد قرار گرفت پلیری که همه فیلمهای اون دسته بندی یا پلی لیست رو توی قالبی شبیه تصویر ضمیمه نمایش داده بشه.
یک صفحه لیست هم داشت باشیم که تمام ویدئو های اون دسته بندی یا پلی لیست رو نمایش بده.

بشه هم از هاست ویدئو گذاشت هم لینک خارجی.تنظیمات پلاگین هم محل قرار گیری لینک خارجی و آپلود از هاست رو داشته باشه و هر چندتا ویدئو نیاز بود بشه add کرد یه فیلد جدید، محل درج عنوان هم داشته باشه یا وقتی ویدئویی که در دسته بندی خاص خودش بارگذاری میشه توی پلی لیست نمایش داده بشه، دکمه ویدئو های بیشتر هم به صفحه دسته بندی این ویدئوها بره(محل درج لینک دلخواه برای دکمه وجود داشته باشه) .


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ابوالفضل ویسی

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

امتیاز 8.80 (عالی) از 36 رای
پروژه موفق : 43
رتبه: 192
هشت ماه پیش

Ahmad199518

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 1
رتبه: 32659
هشت ماه پیش

hosseinb

کاربر عادی

کاربر عادی

350,000 تومان

امتیاز 3.33 (ضعیف) از 5 رای
پروژه موفق : 17
رتبه: 153827
هشت ماه پیش
+8500
+50956

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.