سیلواکو فیلم کمک اموزشی با نرم افزار سیلواکو

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 100,000 تومان

شرح پروژه:

شبیه سازی با سیلواکو یک فیلم اموزشی با نرم افزار سیلوا کو می خواستم میخوام یک سری کد های سیلواکو را در نرم افزار متلب فراخوتی کنم بطوری که بتوان شکل های که از نرم افزار سیلواک بدست می ایند را در متلب هم با توجه به لینک کردن نرم افزار سیلواکو به متلب همان شکل موج ها را بدست اورد.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

REZ-2779

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز) از 110 رای
پروژه موفق : 146
رتبه: 59
یک سال پیش

Katy95

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

امتیاز 9.43 (عالی) از 7 رای
پروژه موفق : 14
رتبه: 1166
یک سال پیش

Modeling_and_Simulation

کاربر عادی

کاربر عادی

750,000 تومان

امتیاز 9.67 (ممتاز) از 12 رای
پروژه موفق : 24
رتبه: 329
یک سال پیش
+8500
+61112

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.