رفرنس گذاری منابع پایان نامه

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 15,000 تومان

شرح پروژه:

با سلام و احترام-به کمک فوری نیاز دارم. در رابطه با رفرنس گذاری پایان نامه با مشکل موجه شدم. با نرم افزار اندنوت ،رفرنس گذاری کردم .منابع فارسی و انگلیسی باهم هستند در صورتیکه  ابتادا باید منابع فرسی بیایند و سپس منابع انگلیسی.تا فردا صبح هم  بیشتر زمان ندارم. ممنون میشم که راهنمایی بفرمایید یا اینکه قبول زحمت کنید -تشکر


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

razie_ kashi

فریلنسر برنزی

فریلنسر برنزی

15,000 تومان

امتیاز 9.50 (ممتاز) از 14 رای
پروژه موفق : 27
رتبه: 655
هشت ماه پیش

هلیا - تایپیست حرفه‌ای

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

5,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز) از 150 رای
پروژه موفق : 240
رتبه: 152
هشت ماه پیش

وحید فرزانه

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 9.37 (عالی) از 28 رای
پروژه موفق : 44
رتبه: 153825
هشت ماه پیش
+8500
+51010

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.