ترجمه تخصصی 20 صفحه شیمی

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

باسلام و وقت بخیر

دوستان یه کار ترجمه دارم هرکی میتونه تا فردا شب بهم تحویل بده پیشنهاد بده. ترجمه تخصصی هست و در رشته شیمی البته فرمول اینا نداره فقط متن باید ترجمه بشه و نیازی به ترجمه شکل ها و آوردنشون نیست. بعضی جاها هایلایت شده چیز خاصی نیست و به ترتیب همه متن ترجمه بشه اگه شکل هارو حذف کنیم کمتر از 20 صفحه متن میشه

خودمم مترجم همین سایتم پس لطفا کسی که میخاد با گوگل یا امثال اون ترجمه کنه پیشنهاد نده وگرنه از قبول کار معذورم. ترجمه کاملا تخصصی و حرفه ای و تایپ منظم آن در word

حتما فایل ببینید بعد پیشنهاد بدید. برای فردا شب میخام

اولویت با دوستان مترجم شیمی و کمترین قیمت و زمان

حداکثر بودجه 60 هزار تومن

ممنون


+8500
+51024

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.