ورود اطلاعات تعمیری خودرو

تا الان برای این درخواست   5   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و عرض ادب

برنامه ای میخوام که قابلیت های زیر رو داشته باشه .

اطلاعات یک خودرو رو میدیم ، قسمتی که خودرو متعلق به اونه رو مشخص میکنیم ، و لوازم و مواد مصرفی که براش تعویض شده رو هم میدیم (یک سری موارد رو باید به صورت پیش فرض بذاریم ، و امکان اضافه و کم کردن هم باشه) .

و بتونیم ازش گزارش بگیریم ، به صورت داشبورد ، و با گرافیک مناسب .

بر فرض ماشین شماره 1 متعلق به قسمت مالی ، چند بار تا حالا لنت عوض کرده ، تو سال جدید چند بار ؟ آخرین بار کی بوده و ...

بیشتر برای این میخوایم که ماشینی که دو ماه پیش لنتش عوض شده ، این ماه نیاد دوباره لنتش عوض شه. و بتونیم اینارو به صورت آماری و گرافیکی در بیاریم.
تحت ویندوز

امکاناتی بیشتر از این نمیخوام .


+8500
+50956

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.