ترجمه مقاله در حوزه ارزهای دیجیتال

تا الان برای این درخواست   8   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام و وقت بخیر

ما چند مقاله میخوایم برامون با بالاترین کیفیت ممکن ترجمه بشه که در حوزه ارزهای دیجیتال هست برای قرار گیری در سایت

اگر مقاله ها خوب باشن احتمال همکاری مداوم برای مقاله های روزانه سایت هم هست.

این مقالات شامل اصطلاحات فراوان تخصصی هست، 

پس اگر با ارزهای دیجیتال آشنا نیستید و قبلا کار ترجمه مقاله های مرتبط با ارزهای دیجیتال رو ترجمه نکردین بهتون به هیچ وجه پیشنهاد قبول پروژه مارو نمیدم

لطفا درصورت تمایل به همکاری موارد زیر رو ارسال کنین:

مقالاتی که قبلا در حوزه ارزهای دیجیتال ترجمه کردین

مبلغ پیشنهادیتون به ازای هر کلمه(در صورت همکاری احتمالا از شما به عنوان مترجم به طور مداوم بهره میگیریم پس قیمت نجومی ندین)

مدت زمانی که میتونین یک مقاله 2000 کلمه ای رو ترجمه کنین

پاراگراف انگلیسی زیر رو هم به عنوان نمونه ترجمه و همراه با اطلاعات خواسته شده ارسال کنین

hashing means taking an input string of any length and giving out an output of a fixed length. Bitcoin uses SHA-256 to take in an input string of any length and giving an out hash of 256 bits.

The blocks will have a particular state which is subject to change according to transactions. Eg. if A has 50 bitcoins and wants to send 20 bitcoins to B. Then The new state should show that A has 30 bitcoins left and B has 20 new bitcoins.

برای ترجمه و همکاری با ما باید خودتون مقاله رو بفهمین تا خواننده هم بفهمه،وگرنه گوگل ترنسلیت رو همه بلدن

ممنونم


+8500
+50956

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.