ترجمه بخش هایی از سه مقاله مدیریت در خصوص اخلاق کسب و کار در مالیه اسلامی

برای این درخواست   7   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و خسته نباشید

ترجمه بایستی تایپ شود.

 تنها قسمت های هایلایت شده باید ترجمه گردد.


ترجمه بایستی به صورت دقیق و روان و  تخصصی انجام گیرد و ترجمه های غیرتحصصی  و تحت الفظی قابل قبول نمی باشد چون ترجمه نهایتا در فصول پایان نامه مورد استفاده قرار می گیره و بایستی شرایط استفاده در پایان نامه رو داشته باشه

در یکی از مقالات(2014) در مورد جدول هایلایت شده که باید به صورت جدول ترجمه بشه(جدول از راست به چپ کشیده بشه)

ترجیحا مترجمینی درخواست بدن که رشته تحصیلی اون ها مدیریت یا حسابداری  هستش و به زمینه آشنایی دارن
من زمان انجام پروژه رو 3 روز زدم چون فرمت سایت به این شکل هستش ولی ترجمه  بایستی نهایتا تا ساعت 10 جمعه صبح تحویل داده بشه چون یکسر ی کار هم نهایتا خودم باید ا نجام بدم و مطالب رو درون پایان نامه قرار بدم و برای استاد ارسال کنم.

با تشکر


+8500
+39279

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.