طراحی اسلاید و بنر برای معرفی و نمایش مشخصات محصولات وب سایت

تا الان برای این درخواست   9   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام

به یک طراح حرفه ای برای واگذاری کارهای گرافیکی سایت نیاز داریم و برای هر محصول نیاز به یک سری طرح های گرافیکی خلاقانه نیاز داریم که برای هر محصول متن های مربوطه ارسال می شود و مجری با توجه اصول رنگبندی و گرافیکی و خلاقیت خود طراحی می کند.

- هر محصول تعدادی اسلاید یا بنر ثابت نیاز دارد یک کاور جهت معرفی و بقیه برای توضیح مشخصات و ویژگی های محصول می باشد که هر تعداد آن مشخص و اعلام می شود 

- بعد از انجام یک پروژه و مورد تایید بودن طرح شما پروژه های بعدی بصورت خصوصی برای مجری ارسال می شود.

لطفا نمونه کارهای انجام شده در زمینه طراحی بنر و اسلاید و کاور محصول را ارسال نمایید تا بعد از بررسی توضیحات پروژه اول ارسال گردد.


+8500
+45567

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.