اضافه کردن شماشگر و اسلایدر کردن مجوز ها

تا الان برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و خسته نباشید خدمت شما عزیزان بنده مدیر سامانه حامی هستم  سامانه حامی با وردپرس پایه ریزی شده و بنده قصد توسعه سایت رو دارم 

1.اضافه کردن 4 شمارنده در زیر فیلد حامی چیست که هر موقع کاربر وارد سایت میشه شمارنده ها به صورت خودکار عددی رو نشون بده که من تغییر میدم مثل شمارشگر

سایت هزار خدمات که عکسش رو ضمیمه کردم توجه داشته باشید با فونت سایت فیکس باشه 

2.مجوز های سایت به صورت اسلایدر باشد همانند سایت راست چین هرچند نماد که میخوایم کد اسکریپتش رو اضافه کنیم در قسمت فوتر سایت فیلد مجوز ها نمایش دهد

لطفا مبالغ فضایی نگید که قبول نمیکنم چون خودم توسعه دهنده هستم

www.Haame.ir

کسانی که واقع می توانند کار انجام بدن پیشنهاد بدن چون وقت برای تلف کردن ندارم


+8500
+39221

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.