طراحی یک سیستم پیشنهاد دهنده ی رکاب زنی دوچرخه برقی به کمک سیستم فازی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

در این پروژه دوچرخه برقی ای ساخته شده که در سه مد کاملا برقی، کاملا مکانیکی و ترکیبی قابل استفاده است. برای مد ترکیبی که بخشی از انرژی توسط فرد و بخشی از انرژی توسط موتور دوچرخه تامین می شود، قصد داریم سیستمی طراحی کنیم تا بتواند با دریافت پارامترهایی از فرد و محیط مانند ضربان قلب، میزان شارژ باتری، شیب جاده،فاصله باقی مانده و... میزان بهینه رکاب زدن را توسط یک الگوریتم محاسبه کرده و به کاربر پیشنهاد دهد. توضیحات بیشتر در pdf   موجود است.

این سیستم در واقع طراحی شده و نتایج آن در  فصل اول  فایل ضمیمه شده آمده است. و هدف شبیه سازی مجدد همین سیستم در متلب و  اندکی تغییر و بهبود این سیستم است، مثلا :

_ایجاد دو مد کاری برای کاربر ( 1-حالتی که فرد قصد ورزش کردن داردو 2- حالتی که فرد می خواهد سریع تر به مقصد برسد.)

_اضافه کردن پارامترهای جدید مانند دما و ...

_ انتخاب بهترین روش خوشه بندی، مثلا Fcm clustring

(نمیدانم امکانش هست یا خیر، ولی ترجیح میدهم به جای اینکه پروژه به صورت کامل انجام شود، یک فرد متخصص خودم را گام به گام راهنمایی کند تا خودم انجام دهم.)


+8500
+59073

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.