بر طرف کردن 7 مورد در بسته وردپرس

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 50,000 تومان

شرح پروژه:

درود 7 مورد هست که باید در بسته وردپرس بررسی و بر طرف شود : 

1: درود بخش نمایش ویدیو هر بار یک استایل نشان می دهد لطفا از این مدل پیروی کند

2: سرچ درست عمل نمی کند هی باز و بسته می شود 3: بخش ورود و ثبت نام انگلیسی نیست اگر ممکنه به زبان انگلیسی نمایش داده شود

3: نام به upload video تغییر کرده است اما مشابه بخش کانال نمی شود فایل رو از کامپیوار انتقال داد مشابه آپلود ویدیو در کانال لینک کنید زیر این دکمه که بشود از سیستم فایل رو انتقال داد.

4: بخش catgories من هر کاری کردم در بخش نمایش-فهرست ها نمی شود دسته جدید رو بهش اضاف کرد آیا راهی هست؟

5: ویدیو پس از آپلود شدن می بایست کاربر حتما کانال رو دنبال کند تا بتواند مشاهده کند نمی شود این اجباری بودن دنبال کردن کانال می شه برداشته شود؟

6: این بسته ما برای آپلود ویدیو باید در بخش کانال یک کانال ایجاد کنید سپس در بخش کانال می شود آپلود ویدیو انجام داد و فایل از سیستم آپلود کرد اما دکمه آپلود ویدیو که در منو قرار دارد فقط امکان درج کد اشتراک دارد می خواستم کاری بشه که این دکمه آپلود ویدیو در منو دارای امکان آپلود از سیستم شود ( یعنی بشود از سیستم شخصی ویدیو رو انتقال داد )

7: خط 0-100 هنگام آپلود نمایش داده نیم شود می خواهیم هنگام آپلود نوار 0-100 آپلود نمایش داده شود

7: آماره نمایش و نظرات در زیر ویدیو از 0 بیشتر نمی شود


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

ardalan moeini

کاربر عادی

کاربر عادی

50,000 تومان

امتیاز 6.50 (خوب) از 2 رای
پروژه موفق : 2
رتبه: 152277
هفت ماه پیش
+8500
+50391

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.