اپلیکیشن برای ثبت گزارش بازدید -موقعیت ثبت گزارش هم درج شود

برای این درخواست   16   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

سلام.

یه اپ اندرویدی نیاز داریم.

کارشناس ما که میره بازدید یه محلی بتونه در محل یه سری اطلاعات رو تکمیل کنه روی گوشی یا تبلت خودش.بعد این اطلاعات هم ارسال بشه به سرور ما که بتونیم ببینیم و نظارت کنیم.

نکته مهم اینه که اولا برای اینکه مطمن بشیم کارشناس ما به محل مورد نظر رفته باید موقعیت مکانی و ساعت و تاریخ ثبت گزارش مشخص بشه .

دوما اطلاعات که ثبت شد همون لحظه یا بعدا بشه ارسال کنه برای ما.

سوما امکان اینکه بتونیم آنلاین بفهمیم هر کارشناسی کجا حضور داره فراهم بشه.یعنی نرم افزار جایی داشته باشه که کارشناس فعالش کنه و موقعیتش آنلاین بفرسته برامون.

فکر کنم تقریبا کامل توضیحات دادم.

لطفا اگر سوالی بود بفرمایید و پیشنهاد قیمت.اگر هم شبیه همین کار شده ارائه بدین.ممنون


+8500
+41404

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.