رمزنگاری تصویر در نرم افزار Matlab

تا الان برای این درخواست   4   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

یه کد متلب میخوام که یه عکس tiff با اندازه 256×256 از داخل سیستمم بگیره و Encrypt بکنه و خروجیشو نشون بده (تصویر رمزگذاری شده) و بتونه همان عکس Encrypt شده رو بگیره و Decrypt کنه و سپس خروجی رو نشون بده (تصویر رمزگشایی شده). فقط در نظر داشته باشید که طول کلید رمزنگاری (Encrypt و Decryot) باید 256 بیت باشد (چرخه تکرار نیز 14 میباشد) و تصویر خاکستری میباشد. همچنین روش رمزنگاری کاملا باید براساس مقاله ضمیمه شده باشد و در مقاله تمام کدها نیز موجود است فقط باید براساس Matlab پیاده سازی شود.

مقاله ای که ضمیمه شده است روش رمزنگاری را کامل به انگلیسی توضیح داده ولی نیاز به ترجمه آن و یا فهم کامل آن نیست. روش رمزنگاری حتما باید طبق مقاله باشد. در ضمن عکس نمونه ای که باید رمزنگاری شود نیز ضمیمه شده است

ملاحضات:

1-  حتما کدنویسی براساس الگوریتم موجود در مقاله باشد.
2-  کلید رمزنگاری 256 بیت  و چرخه تکرار 14 میباشد
3- حتما عکس از آدرس داخل سیستم بارگذاری شود و اندازه آن اندازه 256×256 می باشد ( عکس را ضمیمه خواهم کرد که از آن به عنوان نمونه استفاده نمایید)
4- همانطور که در شرح پروژه گفته شد مرحله رمزگذاری خروجی داشته باشد و مرحله رمزنگاری نیز خروجی داشته باشد. (کلید رمزنگاری بالطبع یکسان میباشد)
5- تصویر خاکستری میباشد و حرفی از آر جی بی زده نشده است( حتما باید تصویر خاکستری باشد)
6- بیان شود که الگوریتم ها و فرمولهای موجود در مقاله دقیقا در کجای شبیه سازی استفاده شده است (تمام الگوریتمها و فرمولهای موجود در مقاله)

7- فایل اصلی Encryption Algorithm برای رمزگذاری و Decryption Algorithm برای رمزگشایی باشد.

8- در مقاله عناوین non-escaped codons و silent mutations  و ST و ZST  وجود دارد که در ترجمه، به non-omittable codons و replaced codons و SM و FSM تغیر پیدا کرده اند. شما نیز این تغیرات را مد نظر داشته باشید و در پیاده سازی از عناوین جدید استفاده نمائید. (در الگوریتمها)


+8500
+41403

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.