پروژه امنیت ساده

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 450,000 تومان

شرح پروژه:

کمک در پیاده سازی پروژه امنیت

ایجاد یک تونل امن بین کلاینت و سرور از طریق رمزنگاری

صورت ضمیمه شده است. توجه شود که pop3 و mail server , ... مثال از اپلیکیشن هستند و در واقع فقط کلاینت و سرور داریم.(البته هر دو طرف یکسان هستند)

فرض شده است کلید فیزیکی در ابتدا به صورت فیزیکی مبادله شده است و نیاز به رمزنگاری آن نیست و فقط برای مبادله کلید جلسه استفاده می شود. برای تشخیص connection های بعدی، سرور و کلاینت user name هایی دارند مثلا جیمیل، یاهو و ...

برای نگهداری کلید های فیزیکی داخل فایل، بهتر است یک فرمت خاصی در نظر بگیرید. مثلا میتوانید داخل یک فایل اکسل که یک ستون آن username است و ستون دیگر کلید فیزیکی مربوط به username ها، ذخیره کنید. بعد این فایل اکسل را رمزنگاری کرده و ذخیره کنید.

رمزنگاری به صورت بایت استریم باشد و داده ها بلاک بلاک رمز شوند. مد کاری می تواند CBC باشد و الگوریتم رمزنگاری هم می تواند AES باشد و از library ها هم استفاده شود ولی این زنجیره بلاکی که بایت به بایت گرفته و رمز شده اش را بدهد باید پیاده سازی شود. 


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

java

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

450,000 تومان

امتیاز 8.89 (عالی) از 185 رای
پروژه موفق : 209
رتبه: 1
شش ماه پیش
+8500
+51070

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.