پروژه ترجمه تعدادی فایل ورد مرتبط با فتوشاپ 2

برای این درخواست   2   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 21,000 تومان

شرح پروژه:

سلام و احترام خدمت دوستان

تعدادی فایل ورد برای ترجمه دارم که در فایل Brush2 قرار داره. موضوع فایلها درمورد ابزارهای الحاقی فتوشاپ هست. من خودم مترجم هستم، ولی چون فرصت ندارم و حجم کارها زیاده، دنبال یک یا چند همکار میگردم که همکاری طولانی مدت و رضایت بخشی داشته باشیم.

دقت کنید سه تا فایل ضمیمه کردم:

1- فایل اول به عنوان نمونه و با نام SampleTranslated هست و اون رو ملاحظه بفرمایید، تمام فایلها باید به همین شکل آماده بشن. ابتدای فایل، نام فایل ورد رو بذارید (که در اینجا هایلایت کردم مشخص باشه)، تا جایی که لغات این نام فایل قابل ترجمه هست، اونها رو ترجمه کنید و سایر متون رو به همون ترتیب و فونتی که هست ترجمه و درج کنید. تک تک لغات هم باید ترجمه بشه. کل ترجمه رو بعد از متن انگلیسی بیارید، فقط اسم فایل در ابتدا باشه. 

۲- فایلی با نام sample هست که به عنوان نمونه ترجمه کنید و برام ارسال کنید. درصورت رضایت از ترجمه و نظم و ترتیب خواسته شده، کار به فرد شایسته تر سپرده میشه.

۳- فایل Brush2 هست که باید پس از انتخاب مجری، ترجمه فایلهای حاوی اون رو انجام بده.

دوستانی که تمایل دارن، نهایتا تا فردا ظهر نمونه ای که خواستم رو ارسال کنید، فردا ظهر فرد موردنظر انتخاب میشه.

پیشنهاداتی که فایل نمونه رو ترجمه نکنن، بررسی نمیشه.

منتظر پیشنهادات و نمونه ترجمه شما دوستان عزیز هستم.

مهلت نهایی تحویل پروژه: شنبه (18 آبان) 9 شب

پیروز باشید.


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

BarnameKar

فریلنسر نقره‌ای

فریلنسر نقره‌ای

21,000 تومان

امتیاز 9.91 (ممتاز) از 11 رای
پروژه موفق : 13
رتبه: 709
دو روز پیش

M.K.M

کاربر عادی

کاربر عادی

100,000 تومان

0.00 (بدون امتیاز)
پروژه موفق : 0
رتبه: 136757
سه روز پیش
+8500
+40151

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.