پلاگینی برای ارسال پیامک در ووکامرس

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام و عرض ادب

برای پیامک حرفه ای ووکامرس ارسال با خط باشگاه مشتریان sms.ir اضافه بشه (پلاگین اختصاصیش موجوده) اما ما بنا به دلایلی می خوایم که این امکان به افزونه رایج persian woocommerce sms اضافه شود 

لینک دو پلاگین که باید قابلیت ارسال با خط باشگاه مشتریان به پلاگین پیامک حرفه ای ووکامرس اضافه بشه 

پلاگین خود sms.ir ووکامرس 

https://www.sms.ir/%D8%AE%D8%AF%D9%85%D8%A7%D8%AA/%D9%88%D8%A8-%D8%B3%D8%B1%D9%88%DB%8C%D8%B3/ 

پلاگین پیامک حرفه ای : 

https://wordpress.org/plugins/persian-woocommerce-sms/

لطفا پلاگینی بنوسید مستقل از پیامک حرفه ای ووکامرس که این قابلیت ارسال با خط باشگاه مشتریان را به آن اضافه کند که با آپدیت پیامک حرفه ای ووکامرس مشکلی برای تغییرات ایجاد نشود 


+8500
+40149

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.