انجام پروژه جاوا

برای این درخواست   1   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 150,000 تومان

شرح پروژه:

سلام خسته نباشید من یه پروژه به زبان جاوا داشتم و تقریبا یک هفته وقت دارم تا ۲۳ آبان ماه

مربوط به درس سیستم عامل پیشرفته هستش

 این پروژه سه فاز داره که فعلا فاز اول رو به ما گفتن انجام بدیم و به شکل زیر هست:

پروژه در مورد یک سیستم فایل هست که یک سرور داریم که یک تعدادی فایل روش ذخیره شده (محتوی فایل مهم نیست)و بعد یه سری client هم داریم که به فایل سرور تقاضا میدن که لیست فایل هایی که روی سرور ذخیره شده اند رو نمایش بده و بعد که لیست فایل هارو گرفتن client میاد و درخواست دانلود یه فایلی از بین فایل ها رو میده به سرور و بعد دانلودش میکنه. برنامه باید بصورت multi thread نوشته بشه و فعلا در این فاز یک سرور و دو سه تا client داریم.

(در واقع دوتا کد هست که یکی سمت سرور هست و یکی سمت client )

و گفته شده از هیچ تابع آماده ای استفاده نشه و کانکشن بین این دو سمت از طریق پروتکل های لایه ی  انتقال tcp باشد ( یک سوکت tcp بسازیم و از توابع کتابخانه ای لایه ی انتقال استفاده کنیم) 

این هم صورت پروژه هست

اگر انجام میدین لطف کنید هزینه رو ه


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

Daneshjo.Project

کاربر عادی

کاربر عادی

150,000 تومان

امتیاز 3.00 (ضعیف) از 2 رای
پروژه موفق : 27
رتبه: 160520
هفت ماه پیش
+8500
+54122

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.