شناسايي و کنترل عوامل مؤثر بر شکست بر اساس FMEA فازی

تا الان برای این درخواست   0   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.
اگر شما هم نیازمند چنین پروژه ای هستید کافی است عضو شوید و درخواست دهید.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


شرح پروژه:

با سلام ایرادات استاد هستن این بخش ها باید پر بشن

۱. جدولها کامل شود نفطه چین نباشد.  (جدول 4-12) ۲.محاسبه تشکیل ماتریس بی مقیاس شده  فازی تصمیم از روش ساعتی استفاده کرده  که در  فصل ۳ روس آن گفته نشده. ۳.محاسبات جداول حداقل برای یکی تا آخر  اقدامات وبه نتیجه رسیدن آن یعنی بدست آوردن RPN بیاید تامعلوم شود RPN چگونه بدست امده.صرف ذکر فرمول در قبل و بعداز جدول که در فصل ۳ آمده کفایت نمی کند. اعداد فازی باید در فرمول جاگذاری شوند. (مهم است) ۴.درپژوهش از ایده آل مثبت و منفی فازی چن استفاده کرده که در فصل ۳ نیامده. لطفا جداول مرحله به مرحله بصورت کامل آورده شود .

سوالی داشتین بپرسین


+8500
+40127

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.