ساخت ربات برای جمع کردن ایدی های منشن شده در کپشن پست اینستا

برای این درخواست   3   پیشنهاد توسط فریلنسرهای سایت ارسال شده است.


در پارسکدرز کارفرمایان سفارش پروژه می دهند تا توسط متخصصین عضو با قیمتی رقابتی انجام شود.


قیمت توافق شده: 83,334 تومان

شرح پروژه:

با سلام 

یک ربات اینستا میخوام که یک سری یوزرنیم بهش بدم و اون بره وارد هر پیج بشه و همه پست های پیج رو تک به تک چک کنه اگر کسی رو تو کپشن پست ها منشن کرده بودن اون یوزر منشن شده رو در یک تکست ذخیره کنه ..و وقتی کل پست های پیج تموم شد خروجی یک تست بده ک شامل یوزر هایی باشه ک از کپشنا پیدا کرده..و این کار رو برای همه یوزرنیم هایی ک خودم بهش دادم تکرار کنه..


لیست پیشنهادهای فریلنسرها

it's Laravel

کاربر عادی

کاربر عادی

83,334 تومان

امتیاز 10.00 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 12
رتبه: 605
پنج ماه پیش

eenvid

کاربر عادی

کاربر عادی

350,000 تومان

امتیاز 9.63 (ممتاز) از 8 رای
پروژه موفق : 25
رتبه: 326
پنج ماه پیش

محمدجعفر خواجه

کاربر عادی

کاربر عادی

200,000 تومان

امتیاز 9.45 (عالی) از 34 رای
پروژه موفق : 40
رتبه: 178
پنج ماه پیش
+8500
+51069

پارسکدرز چی هست و چه کارهایی در اون انجام میشه؟

ما رابط تقاضا و اجرا هستیم. در پارسکدرز خریداران درخواست خود را به صورت عمومی یا خصوصی مطرح می کنند تا توسط مجریان انجام شود. هر کاری که بتوان در بستر اینترنت انجامش داد. کارهایی از قبیل:

فعالیت به عنوان مجری یا فریلنسر

اگر توانایی انجام کارهای سفارش داده شده از جانب خریداران رو داری می تونی اقدام به کسب در آمد از پارسکدرز کنی. از تایپ و ترجمه گرفته تا طراحی گرافیکی، برنامه نویسی و پیاده سازی سیستم های بزرگ.

پارسکدرز با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه حتما هزینه انجام کار را دریافت می کنید.

فعالیت به عنوان کارفرما یا خریدار

اگر پروژه ای برای انجام داری و قصد داری انجام اون رو به افراد حرفه ای بسپاری کافیه که در پارسکدرز عضو بشی و درخواست خودت رو ثبت کنی تا مجری ها اون رو ببیند و برات پیشنهاد ارسال کنند.

پارسکدرز علاوه بر داشتن نماد اعتماد دو ستاره با استفاده از سیستم مالی گروگذاری وجه، امنیت مالی طرفین را تضمین می کند. این به این معنی است که شما پس از اطمینان از انجام صحیح پروژه خود وجه را آزاد خواهید کرد. همچنین شما می توانید جهت اطمینان بیشتر از مجری بخواهید تا ضمانتی بابت تخصص خود گرو بگذارد.